Kobiety w ciąży

ZAJĘCIA I WARSZTATY DLA KOBIET W CIĄŻY I PO PORODZIE

Joga dla kobiet w ciążyZajęcia dla kobiet w ciążyzajęcia przeznaczone dla pań od 14 tygodnia ciąży.
W programie nauka ćwiczeń, które pomagają pokonać typowe dolegliwości ciążowe, przygotowują do aktywnego porodu, a po porodzie pomagają szybciej wrócić do formy i równowagi emocjonalnej
Więcej
Tańce twórczeTańce twórcze dla kobiet w ciąży i mam z niemowlętami w chustach

Przyjemne, rytmiczne ruchy taneczne w dźwiękach muzyki różnych kultur i muzyki naszych praprzodków. To przyjemność nie tylko dla mamy, ale i dla jej dziecka. 

Więcej
IMGP7196Nowoczesna Szkoła Rodzeniakurs dla rodziców spodziewających się dziecka. W programie zajęcia teoretyczne jak i praktyczne z wybitnymi specjalistami z zakresu położnictwa, psychologii, fizjoterapii i dietetyki. Realizujemy program szkoły rodzenia poszerzony o aspekt emocjonalny i duchowy rodzicielstwa oraz praktyczne wykorzystanie różnorodnych naturalnych technik pomocnych w czasie ciąży, porodu i połogu z silnym akcentem na rolę taty w tych wydarzeniach. Program bieżącej edycji <<< tutaj.
Następna edycja rozpoczyna się 12 stycznia 2016r. Program dostępny tutaj.
Więcej
Luli LuliLuli luli warsztaty śpiewania dzieciomśpiew jest naturalną formą ekspresji człowieka. Ludzie śpiewali od zarania dziejów i poprzez śpiew wyrażali swoje myśli i uczucia. Szczególne miejsce wśród tych pieśni zajmują kołysanki, które matki pod każdą szerokością geograficzną śpiewają swoim dzieciom by je uspokoić, uciszyć ich płacz, ukoić smutek, ukołysać do snu. Śpiewając matka może wyrazić swoją miłość do dziecka i troskę o nie, ale także dać upust innym emocjom. Śpiewanie pomaga w budowaniu więzi i bliskości pomiędzy matką i dzieckiem. Dla każdego dziecka to właśnie śpiew mamy jest najpiękniejszy na świecie.Więcej
ewa_ratajczykBaby joga zajęcia dla mam z niemowlętami w wieku 1 – 18 m.ż. Zajęcia obejmują praktyczne ćwiczenia ruchowe, jak również techniki masażu i pielęgnacji niemowlęcia. Jest to również czas na wymianę doświadczeń i wzajemne wsparcie w trudach rodzicielstwa. Więcej.
Child's SpaceChild’s Space – Feldenkrais dla niemowląt zajęcia te są przede wszystkim nauką obserwacji niemowlęcia. Metoda Child’Space próbuje łagodnie wprowadzić niemowlę w nowe środowisko, uczy rodziców, jak pokazać dziecku granice jego działa, jak radzić sobie z podwyższonym lub obniżonym napięciem mięśniowym, jak komunikować się, trzymać niemowlę w różnych pozycjach, jak radzić sobie z kolkami, itd. Dzięki pogłębionej obserwacji i komunikacji, rodzic na tyle zna swoje dziecko, że towarzyszy mu większy spokój w oczekiwaniu na kolejne etapy rozwoju.  Więcej.