Intymnie – Warsztat dla kobiet na Ranczo

Termin: 26 lutego (18:30) – 28 lutego 2021r. (15:00)

Zapraszamy Was na weekendowe warsztaty, w czasie których zajmiemy się uważniej intymnymi dolegliwościami kobiecymi, które potrafią skutecznie uprzykrzyć życie, a które można skutecznie leczyć i im zapobiegać na przyszłość. Naszymi narzędziami będą specjalistyczne ćwiczenia (Agnieszka Grin-Walaszek), fizjoterapia uroginekologiczna (Dorota Czernichowska-Stanek) i … jazda konna (Jola i Paula Lubera).
Skupimy się głównie na niewydolności mięśni dna miednicy, która może prowadzić do nietrzymania moczu, do obniżenia narządów, miednicy mniejszej (ścian pochwy, macicy, pęcherza moczowego, jelita), a także do zaburzeń sfery seksualnej. Na warsztacie dowiesz się, jak pracują mięśnie dna miednicy, nauczysz się kilku ćwiczeń wspomagających MDM na co dzień oraz dowiesz się czego nie robić, by ich nie nadwyrężać.
To co może być „skutkiem ubocznym” tego kobiecego warsztatu, to stopniowe odzyskiwanie wewnętrznej miłości i akceptacji swojego ciała oraz głębsze zrozumienie jego sygnałów. Jeżeli jesteś na to gotowa, to zapraszamy. Chcemy wspólnie z Tobą i innymi kobietami stworzyć wspierającą przestrzeń wolną od wstydu, osądów i ocen.
Miejsce spotkania: Ranczo Palomino w Starych Żukowicach (1 h drogi z Krakowa)
Ranczo Palomino to miejsce niezwykłe, żyjące swoim rytmem. Wjeżdżając na Ranczo zostawiamy troski codzienne za bramą. Tu panuje inny czas, bez pośpiechu, przewartościowany. Tutaj goszczą nas konie. To one są u siebie. Kontakt z nimi jest terapią i ogromną przyjemnością, pozostawia głębokie, niezapomniane wrażenia, działa na wszystkie zmysły. Z wieloletnich już doświadczeń właścicielki Ranczo – Joli Lubera – jazda konna jest niezwykle pomocna przy zaburzeniach funkcjonowania narządów intymnych i mięśni dna miednicy. Również takiej terapii będziesz mogła doświadczyć na warsztacie "</p
Logistyka i więcej informacji <<< tutaj.